Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Barman Manager

Firma: RedRally.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6279207, z dnia 2021-12-30

Pub Baza Wrocław ul. Bogusławskiego 85
Lokal działający 20 lat 
klimat rockowy

Barman Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

 

Opis stanowiska

  • barman / barmanka
  • obsługa gość
  • zarządzanie lokalem 

Wymagania

  • wykonywanie drinków
  • ogólna obsługa lokalu
  • znajomość piw Kraftowych
  • fajnie jak mówisz po angielsku i masz książeczkę sanepidu

Oferujemy

  • zaczynamy od 19zł / godz. 
  • codzienne tipy tylko dla Ciebie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie RedRally.pl
Etat Barman Menager w firmie: RedRally.pl miejsce pracy: Wrocław 27-07-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-12-2021
Wyświetleń: 237