kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Najszybciej rozwijająca się firma brokerska na rynku.

Nasza Strategia oparta na misji „Zawsze Po Twojej stronie” odzwierciedla działania jakie podejmujemy w imieniu naszych Partnerów.

Gwarantujemy Ci pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole z możliwością awansów
i samorealizacji. Nie czekaj i zostań ambasadorem naszej marki!

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania:
  • Przygotowanie i koordynowanie realizacji strategii contentowej (wpisy blogowe, poradniki, raporty, infografiki, case studies itp.)
  • Przygotowywanie koncepcji, zarządzanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych oraz e-mail marketingowych wykorzystujących różne kanały dotarcia: SEO, PPC, social media, wydarzenia online i offline
  • PR: redagowanie i publikowanie treści, kontakt z mediami, angażowanie społeczności do dyskusji, administrowanie www
  • Dbanie o obecność w social media
  • Inicjowanie i wdrażanie własnych projektów wspierających działalność marketingową firmy
  • Testowanie i wdrażanie narzędzi ułatwiających działania marketingowe
  • Nawiązywanie relacji z mediami i partnerami
  • Promowanie marki na eventach branżowych (targi / konferencje / meetupy)
  • Organizowanie eventów zewnętrznych/wewnętrznych
  • Realizacja zamówień na materiały marketingowe
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Stała analiza konkurencji firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów,
  • Praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Wyczucie biznesowe w oparciu o cele firmy
  • Umiejętność strategicznego podejścia do działań marketingu.
Oferujemy:
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej Kancelarii Brokerskiej,
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,
  • Możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy,
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zniżki na firmowe produkty i usługi, dofinansowanie zajęć sportowych, firmowa biblioteka, finansowanie szkoleń),
  • Kawa, herbata, przekąski, owocowe dni, spotkania integracyjne.