kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

Firma: SDP Nieruchomości miejsce pracy: Wrocław

Od 10 lat z sukcesami działamy na rynku nieruchomości, gdzie efektywnie rozwijamy łącznie pięć oddziałów w dwóch nowoczesnych biurach w centrum Wrocławia.SDP Nieruchomości łączy ludzi z pasją, dla których ważne jest zadowolenie klienta i zbudowanie długofalowej relacji oraz realizacja własnych celów i ciągłe doskonalenie zawodowe.

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych nieruchomości poprzez kontakt ze Sprzedającymi/Wynajmującymi
  • Budowanie pozytywnych kontaktów i relacji z Klientami, którymi są zarówno Sprzedający jak i Kupujący nieruchomości
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami
  • Redagowanie i publikowanie ofert
  • Bliska współpraca z zespołem specjalistów SDP Nieruchomości
  • Administracja danych w wewnętrznym systemie
Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:
  • Jesteś komunikatywny/a i dobrze zorganizowany/a
  • Chcesz związać swoją przyszłość z branżą nieruchomości
  • Jesteś gotowy/a do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy
  • Poszukujesz pracy, która będzie dynamiczna oraz cechuje Cię wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe, współpracę z nami rozpoczniesz od szkolenia wdrażającego, które obejmuje zagadnienia branżowe oraz praktyczną obsługę Klienta z realną potrzebą
  • Możesz liczyć również na bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niestandardowe szkolenia, które poszerzą Twoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin, min. Cykl spacerów po Wrocławiu z dziennikarką i autorką Spacerowników Wrocławskich, Beatą Maciejewską
  • Swobodę w działaniu – pomożemy Ci zorganizować Twój dzień, ale to od Ciebie zależy jak będzie wyglądał Twój kalendarz
  • Dostęp do dwóch nowoczesnych biur w centrum Wrocławia (ul. Legnicka 50 oraz ul. Kościuszki 16a), które chętnie pokażemy Ci podczas spotkania rekrutacyjnego
  • Pełne wsparcie w zakresie realizowanych zleceń - na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc specjalistów, trenera oraz Dyrektorów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - bez górnego pułapu. Praca w branży nieruchomości nie zamyka Cię w wąskich widełkach finansowych :-)
  • Narzędzia niezbędne do pracy – między innymi laptop, telefon, wizytówki, dalmierz, itp.
  • Nie zapominamy o koleżeńskiej, otwartej atmosferze, dlatego regularnie integrujemy się podczas imprez czy wspólnych kolacji
Czego oczekujemy?

Zaangażowania i dyspozycyjności. Dynamiczna praca nie jest w branży nieruchomości pustym frazesem - jesteśmy elastyczni w działaniu i komunikacji mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów.

Brzmi interesująco? Aplikuj – porozmawiajmy o wspólnych możliwościach rozwoju