kandydatów

Etat Koordynator Projektów Budowlanych

Firma: Impel Synergies Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Impel Synergies Sp. z.o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi zintegrowanego Facility Management, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynator Projektów Budowlanych
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór i koordynacja prac związanych z realizacją kontraktów budowlanych remonty/modernizacje
  • Analiza i sprawdzenie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie i stała kontrola harmonogramu robót i budżetu kontraktu
  • Sporządzanie przedmiarów i kalkulacji
  • Poszukiwanie podwykonawców i dostawców materiałów zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce
  • Przygotowywanie umów dla podwykonawców i zamówień materiałowych
  • Prowadzenie teczki kontraktu w tym umów zleceń archiwizacja dokumentów itp.
  • Wybór optymalnych rozwiązań wykonawczych pod kątem wymagań klienta, niezawodności działania, optymalizacji kosztów, ochrony środowiska, zużycia energii
  • Współpraca z Klientem i projektantami
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót
  • Weryfikacja i opisywanie faktur kosztowych
  • Przygotowanie raportów rzeczowo-finansowych
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych i końcowych
  • Nadzór nad obsługą kontraktu w okresie gwarancji
  • Stały monitoring rynku usług budowlanych budowanie bazy zweryfikowanych podwykonawców i dostawców materiałów
  • Nawiązywanie długotrwałych partnerskich biznesowych relacji z klientami/partnerami Spółki
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne ogólnobudowlane
  • Doświadczenie w prowadzeniu remontów/modernizacji
  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • Znajomość Prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, Norma, AutoCad lub pokrewnych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie, zdolności negocjacyjne i efektywność w działaniu
  • Prawo jazdy B
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju
To oferujemy
  • Praca w dużej i stabilnej organizacji nastawionej na nieustanny rozwój oferowanych usług
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multi-sport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program szkoleń i dostęp do platformy e-learningowej
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • System wynagrodzenia oparty o osiągane cele

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Synergies Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Synergies Sp. z o.o. .przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

el: + 48 (22) 207 21 87 E-mail: iod.synergies@impel.pl

Impel Synergies Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.