Etat Technik / Inżynier Serwisu Elektroniki I Automatyki Przemysłowej

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Wrocław

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, nowoczesnego serwisu automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik / Inżynier Serwisu Elektroniki I Automatyki Przemysłowej
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Diagnoza i naprawa przemysłowych urządzeń elektronicznych,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Wymiana elementów i układów w technologii SMD i THT,
  • Testowanie urządzeń pod kątem poprawnej pracy.
Wymagania:
  • Znajomość zasady działania/budowy urządzeń przemysłowych takich jak: falowniki, serwonapędy, zasilacze, komputery przemysłowe, panele operatorskie, sterowniki, serwosilniki, enkodery, resolwery,
  • Praktyczne doświadczenie w naprawach przemysłowego sprzętu elektronicznego,
  • Znajomość zasad działania układów analogowych, cyfrowych i przetwornic impulsowych,
  • Umiejętność obsługi sprzętu używanego w naprawach elektroniki (stacja lutownicza, dmuchawa Hot-Air, multimetr, zasilacz, oscyloskop),
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
  • Praca na terenie województwa dolnośląskiego – dodatek relokacyjny,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje,
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy,
  • Premia od pozytywnie zakończonych zleceń – no limit,
  • Brak monotonii, szerokie możliwości poznania każdej branży przemysłu od „środka”,
  • Wysoka kultura pracy.