kandydatów

Etat New Business Manager

Firma: Mediapol Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Dom Mediowy MEDIAPOL zajmuje się planowaniem oraz zakupem czasu i powierzchni reklamowej we wszystkich mediach w Polsce. Od wielu lat znajduje się w czołówce rankingów branżowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

New Business Manager
Miejsce pracy: Wrocław
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w sprzedaży B2B
  • łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • umiejętności analizy potrzeb klienta
  • umiejętności prowadzenia prezentacji
  • doświadczenie w branży mediowej lub reklamowej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w atrakcyjnej branży
  • odpowiednie szkolenia
  • przyjazną i miłą atmosferę pracy w stabilnym otoczeniu
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji
  • formę zatrudnienia UoP lub B2B - pełny etat
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kształtowanie dobrych relacji z klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mediapol Sp. z o.o., ul. Gajowa 23, 50-519 Wrocław, który będzie Administratorem przesłanych danych osobowych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy przez okres niezbędny do zakończenia tego procesu. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Wszelkie wnioski i pytania dot. Przetwarzania danych osobowych należy kierować na adres: rodo@mediapol.pl