kandydatów

Etat Monter konstrukcji stałowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter konstrukcji stałowych
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/6837
OBOWIĄZKI:
przygotowuje do montażu elementy stałowe i montaż elementów stałowychMiejsce pracy: ul. Norwida 5, 55-080 Kąty WrocławskieForma umowy: umowa zlecenie ok 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 8.00-16.00Termin umowy: Kontakt z pracodawcą: BIURO@MAFRATO.PLOferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe staż pracy 3 miesiące

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu