kandydatów

Etat Operator mprodukcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator mprodukcji
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/6749
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola stanu maszyn, urządzeń, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.Praca w na trzy zaminy 6-14-22-6Zatrudnienie na 3 lata.Kontakt z pracodawcą: osobisty w poniedziałki i rody w godzinach 9:00-15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, mile widziane średnie, staż pracy 2 m-ce w podobnym zawodzie w ciągu ostataniego roku, dobry wzrok, zdolności manualne, brak alergii na środki spożywcze (mąka, pszenica, ryż), sprawność fizyczna, sprawność w działaniu, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny, osoby karne lub zwolnione dyscyplinarnie nie będą brane pod uwagę

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu