kandydatów

Etat Konserwator obiektów

Firma: MPWiK S.A. miejsce pracy: Wrocław

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Lubisz poznawać nowych ludzi?

Konserwator obiektów
Miejsce pracy: Wrocław

(praca w systemie jednozmianowym)

Twój zakres obowiązków

Jako nasz pracownik będziesz odpowiedzialny m.in. za prace konserwacyjne na obiektach MPWiK, drobne prace budowlane, naprawy i remonty oraz prace ogrodnicze (w tym koszenie, grabienie i pielęgnacja klombów kwiatowych). Do Twoich obowiązków będą należeć także prace porządkowe wokół budynków, w tym odśnieżanie oraz branie udziału
w przeprowadzkach.

Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z pracami konserwacyjnymi obiektów,
  • sumienność i uczciwość w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office),
  • mile widziane uprawnienia na wózki typu Melex.
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień,
  • bezpieczne środowisko - nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych – paczki dla Twoich pociech, dopłaty do wypoczynku,
  • ciepłe dofinansowywane posiłki.