kandydatów

Etat Pracownik Porządkowy

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Pracownik Porządkowy
Miejsce pracy: Wrocław

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Skontaktuj się tel.: 576 258 884

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Wrocław (ul. Powstańców Śląskich)

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca – UMOWA zlecenia!
  • Dobra stawka – 23,30 zł brutto / godzina
  • Godziny: 8:00 – 18:00
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie,
  • Praca JUŻ od! – 20.10.2021
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Lub gotowość do podjęcia pracy dodatkowej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie zewnętrznym.
Zadania:
  • Zatrudnienie przy sprzątaniu obszarów po pracach budowlanych na nowym budynku biurowym we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich w godzinach 8:00 do 18:00, stawka za roboczo / godzinę
  • Prace porządkowe i gospodarcze na terenie zewnętrznym.
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków przy pracach zleconych.