kandydatów

Etat Project Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5818056, z dnia 2021-10-18

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego klienta: międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Project Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów
  • Analiza wymagań i tworzenie koncepcji rozwiązań
  • Ustalanie i monitorowanie zasobów dedykowanych do projektów
  • Współpraca z Kierownikami Projektów po stronie IT

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dodatkowym atutem będą certyfikaty PMI, PRINCE2

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach