kandydatów

Etat Mechanik utrzymania ruchu

Firma: Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. miejsce pracy: Środa Śląska

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: MUR/09/21
Zadania:
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony mechanicznej
  • Usuwanie awarii
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu mechanicznym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych ;umiejętności naprawy maszyn i urządzeń
  • Mile widziana umiejętność spawania elektrycznego MMA i MAG poparta uprawnieniami
  • Zdolności manualne, zmysł techniczny,  elastyczność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie oraz sumienność
  • Brak przeciwskazań lekarskich do pracy na wysokości oraz z maszynami w ruchu
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.