kandydatów

Etat Kierownik Robót / Inżynier Budowy

Firma: Polbet S.A. miejsce pracy: Wrocław

POLBET S.A. jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami materiałów budowlanych oferując wykonawstwo specjalistycznych robót opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Kierownik Robót / Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi w szczególności żelbetowymi;
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami;
  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną.
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu budowlanym (wykształcenie wyższe techniczne - ukończony kierunek budownictwo);
  • doświadczenie w wykonywaniu i nadzorowaniu prac budowlanych, w szczególności żelbetowych będzie dodatkowym atutem
  • mile widzialne - uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń ;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach;
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • program MultiSport.