Etat Asystent Głównego Kierownika Kontraktów (budownictwo inżynieryjne i hydrotechniczne)

Firma: "PROBUDOWA" sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

„PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent Głównego Kierownika Kontraktów (budownictwo inżynieryjne i hydrotechniczne)
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Stanowisko obejmuje ścisłą współpracę z głównym kierownikiem i kadrą zarządzającą, działami: realizacji, zamówień materiałowych i sprzętowych, a także firmami podwykonawczymi i brygadami budowlanymi.

Wykonywane obowiązki wymagają częstych wizyt na terenie realizowanych kontraktach, a także częściową pracę administracyjną (stacjonarnie w biurze).

Proces nauki obejmuje: ścisłe, terminowe wykonywanie poleceń przełożonego, do których niezbędne są takie cechy jak: zaangażowanie, samodyscyplina, umiejętność organizacji pracy własnej, dynamizm i elastyczność. Oferujemy wdrożenie w zagadnienia związane z realizacją różnorodnych projektów (mostowych, drogowych, hydrotechnicznych, kubaturowych), zapoznanie ze strukturami i procedurami obowiązującymi w firmie oraz możliwość uczestniczenia m.in. w procesach negocjacyjnych z podwykonawcami, spotkaniach startowych, radach budowy oraz mentoring prowadzony bezpośrednio przez Głównego Kierownika Kontraktów.

Po procesie nauki od pracownika oczekuje się samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, skuteczności w realizowaniu celów oraz odwagi i kreatywności w podejmowaniu decyzji. W trakcie pracy istnieje możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego niezbędnego do uprawnień budowlanych oraz uczestniczenia w szkoleniach i kursach zawodowych.

Warunek krytyczny: wykształcenie kierunkowe, czynne prawo jazdy kat. B oraz zaangażowanie w proces nauki. Do sprawnej komunikacji niezbędne jest minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystenta kierownika budowy/kierownika kontraktu oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

Obowiązki:
  • stałe wsparcie Kierownika w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych kontraktów, w tym prowadzenie analiz: budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót na wyznaczonych realizacjach,
  • kontakt z inwestorami, biurami projektowymi oraz urzędami w zakresie spraw formalnych wynikających z realizacji kontraktu wg wskazań Kierownika,
  • redagowanie pism, powiadomień i wystąpień Wykonawcy wymaganych przez kontrakty,
  • sporządzanie umów podwykonawczych oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją, terminowością oraz rozliczeniem,
  • nadzór nad dokumentacją powykowanawczą wskazach kontaktów,
  • współudział w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych oraz koordynowanie i nadzór terminowej realizacji zadań,
  • udział w spotkaniach, naradach, wyznaczonych przez Kierownika.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budowlane
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystenta Kierownika Budowy/Kierownika Kontraktu,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • umiejętności planowania i efektywnego zarządzania, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy oraz konstruktywne rozwiązywanie problemów,
  • zaangażowanie, rzetelność, komunikatywność, uczciwość,
  • zorientowanie na cel, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań i podejmowaniu decyzji,
  • dobra znajomość pakietu Office, AutoCAD. Mile widziana znajomość MS Project,
  • prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego niezbędnego do uprawnień budowlanych oraz uczestniczenia w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus).