kandydatów

Etat Psycholog dziecięcy

Firma: Poradnia Zdrowia Psychicznego miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5815506, z dnia 2021-10-15

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia psychologiczna

Psycholog dziecięcy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie terapii indywidualnej dzieci i młodzieży;

Zadania osoby współpracującej:

  • udzielanie wsparcia rodzicom w formie porad/konsultacji;
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej;
  • dbanie o pozytywny wizerunek naszej firmy.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą;
  • entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi;
  • dobra organizacja;
  • solidność i dokładność w pracy.

Oferujemy

  • pracę na wybrane zmiany, w wybrane dni;
  • wspaniałą pracę w oparciu o umowę zlecenie;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • bardzo dobry dojazd autem, komunikacją miejską.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-10-2021
Wyświetleń: 169