kandydatów

Etat Kierownik produkcji (obróbka skrawaniem)

Firma: PPHU POM Sp. z o.o. miejsce pracy: Trzebnica

Ogłoszenie numer: 5812005, z dnia 2021-10-14

PPHU POM Sp. z o.o.

Nasza firma współpracuje z niemieckimi firmami z branży przemysłu spożywczego, wykonując na ich zlecenie części zamienne, maszyny i podzespoły.

Kierownik produkcji (obróbka skrawaniem)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Trzebnica

Opis stanowiska

  • terminowa realizacja zamówień oraz nadzór nad procesem produkcyjnym działu CNC
  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie pracy zespołu
  • kontrola pracy działu CNC oraz jakości wykonywanej pracy podczas procesu produkcyjnego
  • dbanie o wydajność oraz jakość produktów
  • zarządzanie podległym zespołem kilkunastu operatorów maszyn konwencjonalnych i CNC

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w branży obróbki skrawaniem (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość zagadnień i doświadczenie w dziedzinie obróbki skrawaniem metali
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość programu autoCad, SolidCam

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • kwota wynagrodzenia 5500 zł - 7000 zł brutto + premia (do negocjacji)