kandydatów

Etat Technical Information Specialist

Firma: Mediacom Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy osób do pracy we Wrocławiu dla Volvo Polska na stanowiska:

Technical Information Specialist
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:

Gromadzenie, organizowanie, przygotowanie i tworzenie prostych opracowań technicznych zrozumiałych przez typowego użytkownika. Redakcja i przygotowanie tekstów, wykorzystanie rysunków i podstawowych danych technicznych, tworzenie bazy ilustracyjnej korzystając z dostępnych informacji/danych. Udział w pracach projektowych, współpraca w ramach innych procesów.

Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • sumienność i skrupulatność
  • j. angielski w mowie i piśmie
  • znajomość programu CATIA
  • znajomość CorelDraw
  • znajomość KOLI w zakresie struktur i wariantów, będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę.
  • Prężny i młody zespół współpracowników.
  • Pracę w międzynarodowej firmie - Lider branży motoryzacyjnej.
  • Szkolenia.
  • Pakiet Multisport.