Etat Kierownik brygadzista ekipy montażowej, izolacje przemysłowej

Firma: IZOMIX sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5782992, z dnia 2021-10-11

IZOMIX sp. z o.o.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji termicznych, ogniochronnych, akustycznych, zimnochronnych i ciepłochronnych dla przemysłu energetycznego, rafineryjnego, chemicznego, produkcyjnego, spożywczego oraz dla budownictwa.

Kierownik brygadzista ekipy montażowej, izolacje przemysłowej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji, harmonogramu i planów organizacji robót
  • prowadzenie prac zgodnie z przepisami panującymi na budowie
  • kontrola jakości wykonywanych prac
  • zarządzanie podległymi pracownikami i/lub firmami podwykonawczymi
  • bieżące raportowanie zlecenia

Wymagania

  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz podnośników nożycowych/teleskopowych
  • doświadczenie w branży izolerskiej co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe, preferowane - budownictwo, monter sieci, instalacji HVAC i urządzeń sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
  • staranność, dokładność, zaangażowanie, samodzielność, nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B. (ew. uprawnienia UDT na podnośniki typu 1P)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • zakwaterowanie i dowóz hotel/budowa/noclegi po naszej stronie
  • termin nadsyłania aplikacji: 29.10.2021
  • rodzaj pracy: Pełny etat, Kontrakt, Stała