kandydatów

Etat Projektant instalacji sanitarnych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Wrocław

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest generalny wykonawca specjalizujący się w wykonawstwie obiektów kubaturowych na terenie całej Polski.
Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Projektant instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków
  • Projektowanie sieci i instalacji sanitarnych na budownictwie kubaturowym
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie branży sanitarnej
  • Udział w naradach koordynacyjnych (np. z inwestorami, wykonawcami)
  • Uzgodnienia z inwestorami
  • Uzgodnienia z zakładami energetycznymi
  • Wizje lokalne (również w ramach krótkich delegacji)
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),
  • min. 4-5 letnie doświadczenie w zakresie robót instalacyjnych/HVAC
  • uprawnienia do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • rozwój w jednej z czołowych firm o profilu generalnego wykonawcy na świecie.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka obcego)