Etat Kierownik Projektu – Budownictwo Infrastrukturalne (Mosty, Drogi, Kolej)

Firma: "PROBUDOWA" sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

"PROBUDOWA" sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Projektu – Budownictwo Infrastrukturalne (Mosty, Drogi, Kolej)
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • wsparcie kierownika budowy w sprawach formalnych związanych z realizacją Kontraktu,
  • analiza umowy głównej pod kątem ryzyk i obowiązków Wykonawcy,
  • kontakt z Zamawiającym oraz Urzędami w zakresie spraw formalnych wynikających z realizacji Kontraktu,
  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,
  • zarządzanie korespondencją kontraktową,
  • redagowanie pism, powiadomień i wystąpień Wykonawcy wymaganych przez Kontrakt (bieżąca korespondencja, wnioski o roboty dodatkowe, wnioski o aneksy do umów)
  • sporządzanie umów podwykonawczych,
  • kontrola realizacji Kontraktu w zakresie terminów, kosztów, robót dodatkowych,
  • rozliczenie budów (koordynacja sprzedaży częściowych i końcowych),
  • nadzór na dokumentacją powykonawczą,
Wymagania:
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w realizacji budów na stanowiskach: kierownika projektu, kierownika budowy, kierownika robót lub w biurze technicznym budowy na inwestycjach infrastrukturalnych (mosty, drogi, kolej),
  • wykształcenie wyższe o kierunku inżynierii lądowej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, ustawy PZP oraz ogólnych procedur Kontraktowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego do uprawnień budowlanych,
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus).