kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: QSense miejsce pracy: Wrocław

QSENSE jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.
Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Wrocław
GŁÓWNE ZADANIA
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy
  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i świadectw pracy
  • naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i podatków
  • sporządzanie wymaganych dokumentów ubezpieczeniowych, deklaracji do US, ZUS
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień, itp.
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i zaświadczeń dla pracowników
  • kontakt z urzędami
WYMAGANIA
  • doświadczenie i wiedza z zakresu kadr i płac
  • wiedza z zakresu zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy
  • znajomość programów kadrowo płacowych: Płatnik, ERP
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera Windows, MS Word, MS Excel
  • cechy charakteru: odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa, zdolności organizacyjne, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie i elastyczność
OFERUJEMY
  • pracę pełną wyzwań w młodym zespole
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • spotkania integracyjne
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, plus premia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.