kandydatów

Etat Księgowa KPIR ze znajomością kadr

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5774562, z dnia 2021-10-08

Klient portalu Praca.pl

Obecnie do naszego biura mieszczącego się we Wrocławiu na Sołtysowicach poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowa ze znajomością kadr i płac

Księgowa KPIR ze znajomością kadr

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

STANOWISKO Księgowa ze znajomością kadr i płac

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy)
  • prowadzenie książki przychodów i rozchodów w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością firmy,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wraz z tworzeniem deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych,
  • bezpośrednią współpracę z klientami biura.

Wymagania

  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach dotyczących prowadzenia działalności,
  • umiejętność praktycznej interpretacji przepisów,
  • praktyczna umiejętność obsługi systemu kadrowo–płacowego  Comarch Optima ERP oraz programu Płatnik
  • doświadczenie w księgowaniu KPiR
  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub inne z ukończonym kursem księgowości, specjalisty ds. kadrowo – płacowych lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość szybkiego rozwoju w gronie profesjonalistów
  • przyjemną atmosferę pracy
  • Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.