kandydatów

Etat Broker Ubezpieczeniowy

Firma: Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Najszybciej rozwijająca się firma brokerska na rynku.

Nasza Strategia oparta na misji „Zawsze Po Twojej stronie” odzwierciedla działania jakie podejmujemy w imieniu naszych Partnerów.

Gwarantujemy Ci pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole z możliwością awansów
i samorealizacji. Nie czekaj i zostań ambasadorem naszej marki!

Broker Ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
  • aktywne poszukiwanie ofert dla klientów,
  • bieżące przygotowanie analiz i opracowań,
  • sprawna i efektywna negocjacja warunków handlowych,
  • prowadzenie korespondencji z zakładami ubezpieczeń i klientami Kancelarii,
  • nadzór nad terminowością umów i okresem ich trwania,
  • aktywna współpraca z zespołem.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi programów komputerowych – wymagana dobra znajomość Excela,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • preferowane  doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku.

Od Kandydatów oczekujemy ponadto:

  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami Kancelarii,
  • samodzielności, kreatywności i inicjatywy,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji.
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej Kancelarii Brokerskiej,
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,
  • komfortowe warunki pracy- dobra kawa, wyjścia integracyjne,
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach (udział w Akademii Brokera),
  • finansowanie szkoleń,
  • bogaty pakiet socjalny (karta OK System, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu),
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy.