Etat Dermokonsultant / Dermokonsultantka [rekrutacja prowadzona online]

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Wrocław

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Dermokonsultant / Dermokonsultantka [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław

Obowiązki:
  • porada dermokosmetyczna
  • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzedaż produktów dermokosmetycznych w aptece
  • realizacja celów sprzedażowych
  • współpraca z zespołem aptecznym
  • dbałość o magazyn oraz ekspozycję asortymentu
  • dbałość o standardy Dr. Max
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, lub wyższe. kosmetologia, farmacja lub pokrewne- będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży - będą dodatkowym atutem * znajomość produktów dermokosmetycznych
  • ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji *łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • otwartość i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
Czekają na Ciebie:
  • zatrudnienie na umowę-zlecenie
  • program adaptacyjny przygotowujący do objęcia stanowiska
  • szkolenie z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz szkolenie produktowe i kosmetologiczne
  • liczne benefity