kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Prawny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SA/DP/10/2021

Zakres obowiązków:
  • dbanie o kompletność oraz poprawność złożonych dokumentów,
  • prowadzenie centralnego repozytorium kontraktów,
  • koordynowanie procesu obiegu umów,
  • obsługa programów komputerowych przeznaczonych do organizacji obiegu i archiwizacji umów,
  • deponowanie i archiwizowanie dokumentów, w tym oryginałów umów,
  • prowadzenie, w porozumieniu z przełożonym, spraw administracyjnych oraz sprawozdawczości w tym obszarze,
  • prowadzenie sekretariatu,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze lub administracyjne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel),
  • profesjonalizm w podejściu do wykonywanych zadań,
  • chęć samodoskonalenia zawodowego,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista, rzetelność.
Oferujemy:
  •  zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zastępstwie za pracownika,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).