kandydatów

Etat Aplikant

Firma: TGC Sp. k. miejsce pracy: Wrocław

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od 1990 r. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:

Aplikant
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Współpraca merytoryczna przy bieżącej obsłudze prawnej spółek będących klientami kancelarii, udzielaniu porad, wyjaśnień i sporządzanie opinii (w języku polskim i angielskim)
  • Przygotowywanie umów i dokumentów transakcyjnych
  • Uczestnictwo w spotkaniach i rozmowach z międzynarodowymi klientami kancelarii
  • Analiza zmian w przepisach i orzecznictwie sądowym
  • Wspieranie rozwoju kancelarii

Wymagania:

  • Prawnik/aplikant radcowski/adwokacki pierwszego roku
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa spółek handlowych oraz prawa nieruchomości
  • Pogłębiona znajomość prawa ochrony danych osobowych lub prawa pracy będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego
  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Współfinansowanie kursów aplikanckich
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców
  • Prywatną opiekę medyczną
www.tgc.eu