kandydatów

Etat Zastępca Szefa Ekipy

Firma: GEODIS Poland miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5746440, z dnia 2021-10-05

Wizją GEODIS jest bycie partnerem w rozwoju klientów. Jako firma logistyczna osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu naszych liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Nasz nacisk na doskonałość w tych obszarach sprawił, że staliśmy się światowym liderem w zakresie łańcucha dostaw, zobowiązanym wobec pomocy klientom w pokonywaniu ograniczeń logistycznych.
Ponad wiek doświadczenia

GEODIS wzmacnia swoje silne strony jako firma transportowa od ponad wieku doświadczenia oraz wysoce ustrukturyzowanego podejścia do klientów. Ułatwia to grupie zrozumienie potrzeb naszych klientów. Zrozumienie to pozwala nam następnie dostarczać innowacyjne, w pełni zintegrowane i dostosowane rozwiązania logistyczne na całym świecie, optymalizujące wyniki operacyjne oraz w zakresie ochrony środowiska łańcuchów dostaw naszych klientów.

Zastępca Szefa Ekipy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Do naszego oddziału zlokalizowanego we Wrocławiu poszukujemy Zastępcy Szefa Ekipy

Główne obowiązki:

  • wsparcie Szefa Ekipy
  • zarządzanie zespołem pracowników w magazynie
  • zarządzanie procesami w magazynie
  • analiza i kontrola codziennej realizacji zleceń
  • raportowanie do przełożonego
  • nadzór nad dokumentacją magazynową
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych
  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym

Oferujemy

  • długą współpracę i rozwój w strukturach GEODIS Poland
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie: podstawa plus premia regulaminowa
  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe w podstawowym wariancie
  • prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnych pakietach
  • dopłatę do karty sportowej
  • do dyspozycji pracowników kuchnia z wyposażeniem, m.in. ekspres do kawy