kandydatów

Etat Elektroinstalator

Firma: NET Service S.A. miejsce pracy: Wrocław

NET Service S.A. specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również automatyki budynkowej, oraz drzwi automatycznych.

NET Service wchodzi w skład Grupy Dussmann – międzynarodowy Holding Dussmann, wiodący dostawca usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, naszym Klientom oferujemy wsparcie w procesie całej inwestycji począwszy od koncepcji-projektu, aż do obsługi pogwarancyjnej. Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dla najbardziej wymagających Klientów.

Elektroinstalator
Miejsce pracy: Wrocław
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Różnorodność zadań
  • Pakiet socjalny (MultiSport, Medicover)
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Budowa tras kablowych
  • Montaż i podłączanie oświetlenia oraz osprzętu elektrycznego
  • Montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych
  • Montaż mechaniczny rozdzielnic
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji
  • Zgłaszanie niezgodności lub braków w dokumentacji
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku elektromontera min. 1 rok
  • Uprawnienia SEP
  • Przestrzeganie procedur i przepisów BHP, Jakościowych oraz Ochrony Środowiska,
  • Znajomość instalacji elektrycznych SN i NN
  • Znajomość systemów i instalacji niskoprądowych takich jak: SSP, DSO, CCTV, SKD, SSWiN będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się, rzetelność, odpowiedzialność
  • Samodzielność i samodyscyplina
  • Prawo jazdy kat. B.