kandydatów

Etat Operator koparko - ładowarki / walca / ładowarki

Firma: KOBYLARNIA S.A. miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Operator koparko - ładowarki / walca / ładowarki
Miejsce pracy: Wrocław
Budowa: 455

Opis stanowiska:·
  • Praca operatora koparko – ładowarki / walca / ładowarki
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi danego sprzętu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie,
  • Znajomość branży budowlanej (budowa dróg),
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia
  • Dyspozycyjność – praca w delegacji,
  • Sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność.
 Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.