kandydatów

Etat Młodszy Architekt / Projektant

Firma: agriKomp Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Młodszy Architekt / Projektant
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Opracowywanie projektów biogazowni rolniczych od koncepcji po projekt wykonawczy
  • Wykonywanie projektów zagospodarowania terenu od lokalizacji obiektów w terenie po rozprowadzenie sieci instalacyjnych, technologicznych, drogi, spadki itp.
  • Kompletacja dokumentacji projektowej
  • Współpraca z innymi projektantami oraz konstruktorami
  • Raportowanie postępów prac nad powierzonym zadaniem
Wykorzystaj swój potencjał oraz:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani także studenci zaoczni)
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i procesów projektowych
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Chęci do nauki- wszystkiego innego Cię nauczymy
  • Wyróżniające Cię: zaangażowanie, inicjatywę, komunikatywność, kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, motywację i gotowość do pracy oraz chęć rozwoju
  • Doświadczenie nie jest wymagane
My zapewnimy Ci ciekawe środowisko pracy oraz:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie + premie od wykonanych projektów + pakiet benefitów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Miłą atmosferę pracy, w zespole specjalistów dających codziennie wsparcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu wewnętrznego
  • Miejsce pracy, gdzie otrzymasz możliwość wykorzystania swoich umiejętności i swojego potencjału
  • Pełne wyzwań miejsce pracy i uczestnictwo w ambitnych i ciekawych projektach w perspektywicznej dziedzinie energetyki odnawialnej
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-10-2021
Wyświetleń: 251