Etat Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Firma: Sales HR - Recruitment Agency miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, szukamy osób na stanowisko

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
  • obsługa klienta w zakresie pomocy przez mail, czat, telefon
  • rozwiązywanie problemów i najczęstszych zapytań krok po kroku
  • współpraca ze specjalistami w przypadku bardziej złożonych zagadnień
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min B2) oraz angielskiego (B1/B2)
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dbałość o szczegóły
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, w zależności od doświadczenia: 4500 - 5500 PLN brutto
  • Umowę o pracę - charakter pracy w stu procentach zdalnie
  • Bardzo bogaty pakiet benefitów: karta sportowa, zajęcia językowe, imprezy i wiele innych
  • Realną możliwość awansu
  • Dodatkowe szkolenie podnoszące kwalifikacje
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-10-2021
Wyświetleń: 157