kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Firma: DaVita sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Dołącz jako Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac do naszego zespołu
Wrocław

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

OPIS STANOWISKA:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz zakończeniem stosunku pracy
  • Współpraca z managerami w zakresie zatrudniania
  • Udział we wdrażaniu nowych polityk i procedur w całej firmie
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • Monitorowanie terminowości badań lekarskich, uprawnień pracowniczych, szkoleń
  • Rozliczanie czasu pracy (ewidencje czasu pracy, nadgodziny, urlopy, zwolnienia chorobowe, inne nieobecności)
  • Wystawianie skierowań na badania medycyny pracy
  • Archiwizacja dokumentów
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe: ekonomiczne, ZZL lub pokrewne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra, wykorzystywana w codziennej praktyce znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego R2 Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie
  • Nastawienie na realizację celów, współpracę i rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji

OFERUJEMY:

  • Bezpieczne i stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Bardzo dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dobrą atmosferę i pomocny zespół
lauzula informacyjna: DaVita sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem danych osobowych przekazywanych w związku z niniejszym ogłoszeniem. DaVita przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celach wynikających z przedmiotu tej komunikacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności w zakresie przysługujących Pani/Panu praw, można znaleźć tutaj: Polityka Prywatności / Privacy Policy.