Etat Młodsza specjalistka ds. Księgowych / Asystentka Zarządu

Firma: Orion NEXT Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Firma usługowa poszukuje osoby na stanowisko

Młodsza specjalistka ds. Księgowych / Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • fakturowanie
  • księgowanie dokumentów zakupowych
  • udział w przygotowywaniu zamknięć, raportów miesięcznych/rocznych
  • archiwizacja dokumentacji księgowej
  • inne prace księgowe zlecone przez przełożonego
  • przygotowywanie analiz i zestawień w programie Excel
  • dekretowanie i wprowadzanie do sytemu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującym planem kont
  • prowadzenie dokumentacji RODO
  • dodatkowo: podstawowe prace związane z prowadzeniem sekretariatu.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów, najlepiej w zakresie rachunkowości, finansów, lub ekonomii
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym – bezwzględnie wymagane
  • Bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie Excel
  • Dokładność, sumienność, terminowość, umiejętność jasnego komunikowania się.
Mile widziane
  • Znajomość zagadnień z zakresu rozliczeń finansowych i księgowości w ZPCHR.
  • Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność praktycznego ich stosowania
  • znajomość programów księgowych.
  • Znajomość systemu operacyjnego ENOVA
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Duża samodzielność w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer stacjonarny, laptop, gsm.
  • Refundację kosztów zajęć sportowych, językowych, etc. darmowy parking przy firmie
  • Systematyczne specjalistyczne szkolenia z zakresu księgowości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).