kandydatów

Etat Specjalista ds. Wycen

Firma: UPS Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

UPS SCS Polska oferuje pracę na stanowisku:

Specjalista ds. Wycen
Miejsce pracy: Wrocław

miejsce pracy: Wrocław lub praca zdalna

Główne zadania:
  • Przygotowywanie wycen w transporcie lotniczym
  • Analiza wycen pod względem rentowności
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Uczestnictwo w telekonferencjach i spotkaniach z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Aktualizowanie i tworzenie kontraktów dla stałych i nowych klientów
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość MS Excel
  • Dokładność
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne świadczenia (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Realne możliwości rozwoju i awansu (wewnętrzna polityka promocyjna)
  • Praca w zgranym zespole i miłej atmosferze
,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania''

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-09-2021
Wyświetleń: 195