kandydatów

Etat Analityk danych / Data analyst

Firma: Trans.eu Group S.A. miejsce pracy: Wrocław

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas jako:

Analityk danych / Data analyst
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • Analiza danych oraz rekomendacja aktywności usprawniających działanie biznesu
  • Monitorowanie oraz analiza wyników sprzedażowych pod kątem wsparcia analitycznego Pionu Sprzedaży
  • Optymalizacja zapytań do bazy danych oraz zarządzanie zapytaniami
  • Prognozowanie oraz planowanie sprzedaży
  • Tworzenie metryk jakościowych i ilościowych zespołu analitycznego
  • Wdrażanie metryk operacyjnych do wewnętrznego systemu raportowego
  • Realizacja raportów oraz przedstawianie wniosków z dokonanych analiz

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków
  • Doskonała znajomość programu MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • Dobra znajomość PHP/Python
  • Dobra znajomość Qlik Sense
  • Dociekliwość w analizowaniu danych

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Codzienne, pyszne śniadania
  • Eventy integrujące zespół
  • Vouchery podarunkowe i bony świąteczne
  • Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników
  • Masaże odciążające nasze kręgosłupy
  • Jednorazowe dopłaty do żłobków i przedszkoli
  • Biblioteka do dyspozycji
  • Zajęcia i sekcje sportowe, organizowane w firmie i poza nią