kandydatów

Etat Promotor Marki SAMSUNG RTV/AGD/TEL

Firma: Modus Sp. z o.o. Sp. Kom. miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, lidera w branży TELCOM, RTV i AGD poszukujemy osób skrupulatnych i pracowitych, potrafiących budować partnerskie relacje, gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Promotor Marki SAMSUNG RTV/AGD/TEL
Miejsce pracy: Wrocław

woj.mazowieckie:
Media Mark Bis, Warszawa, Al. Jerozolimskie 179
RTV Euro AGD, Janki, Pl. Szwedzki 3
woj. śląskie
Media Expert, Katowice, ul. Alpejska 8
Media Mark, Czeladź, ul. Będzińska 80
RTV EURO AGD, Częstochowa, al. Wojska Polskiego 207 (Galeria Jurajska)
Media Markt, Częstochowa, ul. Kisielewskiego 8/16
Media Markt, Bielsko Biała, ul. Sarni Stok 2
woj. łódzkie
Media Mark Bis Wrocław ul. Legnicka 58

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż bezpośrednia produktów artykułów RTV/AGD/TEL na terenie sklepu z elektroniką użytkową - realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Dbałość o ekspozycję produktową w sklepie i jej zgodność ze standardami Samsung oraz aktualnymi promocjami.
  • Promowanie artykułów RTV/AGD/TEL wśród klientów sklepu.
  • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.
  • Dyspozycyjności w weekendy i w godzinach popołudniowych w wybrane inne dni tygodnia.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe w Media Mark i EURO RTV AGD
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej oraz bardzo wysokiej premii uzależnionej od osiągalnych wyników sprzedażowych.
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę zlecenia – wysoki wolumen godzinowy.
  • Możliwość awansu w struktury firmy.
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne.
  • Praca głównie w godzinach popołudniowych.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów.
  • Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.