kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: ORGANIC FARMA ZDROWIA S.A. miejsce pracy: Wrocław

Organic Farma Zdrowia S.A. to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Sprzedawca
Opis stanowiska:
  • praca w zgranym zespole, w którym liczy się profesjonalna obsługa klienta, zaangażowanie oraz samodzielność
  • obsługa urządzeń typowych dla sklepu (kasa, krajalnica, waga itp.)
Wymagania:
  • książeczka sanitarna
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu
Oferujemy:
  • możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego
  • motywacyjny system premiowy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-09-2021
Wyświetleń: 161