kandydatów

Etat Elektromonter / Elektryk budowlany

Firma: Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych ELSPID s.c. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5675598, z dnia 2021-09-25

Wykonujemy instalacje elektryczne, niskoprądowe, pomiary ochronne w nowo budowanych obiektach mieszkaniowych jak i remonty w starszych budynkach na terenie Wrocławia i bliskich okolic. Posiadamy zgraną ekipę pracowników, z którymi współpraca to sama przyjemność .

Wrocławska firma elektroinstalacyjna z ponad 20 letnim stażem na rynku pracy poszukuje fachowców na stanowisko:

Elektromonter / Elektryk budowlany

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • elektromonter instalacji mieszkaniowych
  • monter okablowania niskoprądowego
  • elektryk budowlany

Wymagania

  • doświadczenie, rzetelność,
  • samodyscyplina,
  • samodzielność oraz profesjonalizm,
  • prawo jazdy kat B mile widziane
  • uprawnienia SEP mile widziane

Oferujemy

  • pewne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania w pracę firmy,
  • umowę o prac, dobre warunki socjalne,
  • ciągłość pracy przez długi okres gwarantowana.