kandydatów

Etat Menedżer Rozwoju Sieci Sprzedaży

Firma: Nasz Prąd miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5669487, z dnia 2021-09-24

Ogólnopolska firma, z siedzibą główną we Wrocławiu. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy najwyższe standardy wykonania instalacji fotowoltaicznych dzięki współpracy z najlepszymi producentami oraz własnym ekipom monterskim.  W skład naszych zespołów wchodzą ludzie z wizją i doświadczeniem w obszarze odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta od pierwszego kontaktu handlowego, przez ocenę, dopasowanie oraz zaprojektowanie instalacji, profesjonalny montaż oraz cały proces posprzedażowy.

Menedżer Rozwoju Sieci Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy handlowców
  • Rozwój sieci sprzedaży
  • Odbywanie spotkań w terenie
  • Dbanie o standardy obsługi klienta oraz wizerunek firmy
  • Raportowanie wyników do przełożonego

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu zespołem
  • Znajomość branży fotowoltaicznej lub pokrewnej
  • Komunikatywność
  • Wysoka pro-aktywność i inicjatywa własna

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Podstawa wynagrodzenia 5.000 brutto
  • Prowizję z wyników zespołu
  • Partnerską atmosferę
  • Możliwości rozwoju kariery
  • Sprawdzoną ścieżkę prowadzenia zespołu