kandydatów

Etat Zastępca szefa kuchni (Kucharz)

Firma: Browar Prost Sp.J. miejsce pracy: Wrocław

Nie boisz się nowych wyzwań ?

Lubisz rzemieślnicze piwa ?

Gotowanie jest Twoją pasją ?

Dołącz do naszego zespołu !

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Zastępca szefa kuchni (Kucharz)
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • dbałość o wysoki standard świadczonych usług oraz pozytywny wizerunek restauracji,
  • tworzenie ofert kulinarnych i menu,
  • nadzorowanie jakości serwowanych dań,
  • praca zgodna z wytycznymi systemu HACCP,
  • realizacja wyznaczonych celów.
Czego oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lat,
  • zaangażowanie, entuzjazm, dyspozycyjność, kreatywność,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • doświadczenie w przygotowywaniu imprez okolicznościowych,
  • pasji.
Co oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę pełną wyzwań w młodym i profesjonalnym zespole,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • realny wpływ na kształt kuchni oraz kartę menu.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prowadzonej przez BROWAR PROST SP.J.proszone są o przesłanie aktualnego CV z uwzględnieniem klauzuli.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Browar Prost sp.j. moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych rekrutacji do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania i żądania usunięcia.Browar Prost sp. j. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania przez kontakt. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-09-2021
Wyświetleń: 170