kandydatów

Etat Kierowca autobusu

Firma: Usługi Transportowe Krzysztof Drączkowski miejsce pracy: Kobierzyce

Ogłoszenie numer: 5635242, z dnia 2021-09-20

Usługi Transportowe Krzysztof Drączkowski

Przewóz osób DKBUS

Zatrudnimy na stanowisko kierowca autobusu DKBUS

Kierowca autobusu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Kobierzyce

Opis stanowiska

  • Obsługa komunikacji lokalnej, dalekobieżnej oraz turystyki

Zadania:

  • Profesjonalna i rzetelna obsługa pasażerów.

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy kat. D
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie psychologiczne,
  • Zaświadczenie lekarskie,
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Punktualność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zakresie obsługi przewozów pasażerskich, przewozów pracowniczych, obsługi wynajmów turystycznych krajowych i zagranicznych oraz obsługi imprez okolicznościowych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2021
Wyświetleń: 199