kandydatów

Etat Architekt

Firma: 9AND7 SP Z O O miejsce pracy: Wrocław

Spółka 9AND7 Sp. z o.o. poszukuje na samodzielne stanowisko Architekta do realizacji projektu
rewitalizacji zabytkowej kamienicy we Wrocławiu.

Architekt
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • opracowanie projektów wnętrz mieszkalnych, lokali usługowych, powierzchni biurowych w
  • zakresie koncepcyjnym i realizacyjnym,
  • projektowanie bezpośredniego otoczenia obiektu i zagospodarowania jego działki,
  • prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją projektu,
  • inwentaryzacja obiektów i projektowanych działek,
  • podejmowanie decyzji projektowych dotyczących rozwiązań materiałowych,
  • koordynacja pracy wykonawców.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku architekta,
  • mile widziane uprawnienia projektowe oraz przepisów techniczno-budowlanych,
  • mile widziana znajomość procedur formalno-prawnych,
  • mile widziana znajomość rynku Podwykonawców i Dostawców,
  • znajomość ArchiCAD, Lumion lub SketchUp,
  • terminowość oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • kreatywność i wyobraźnia przestrzenna,
  • samodzielność.

Oferujemy:
  • biuro w centrum Wrocławia vis a vis Projektu Krasińskiego 25,
  • dobre i stabilne warunki współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zespole ceniącym różnorodność i ciekawe rozwiązania,
  • preferowana forma współpracy B2B, ew. inne formy do uzgodnienia.
Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem wraz z poniższą klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."