kandydatów

Etat Specjalista ds. akustyki

Firma: Cowi Polska miejsce pracy: Wrocław

Specjalista ds. akustyki

Chciałbyś podjąć pracę w międzynarodowym środowisku? Chcesz współpracować z najlepszymi specjalistami z branży inżynierii środowiska?

Kim jesteśmy:

Biuro projektowe COWI Polska Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej grupy COWI (www.cowi.com) działającej w dziedzinie infrastruktury, budownictwa, środowiska, energii, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie, Afryce, Ameryce Środkowej, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.
Dział Woda i Środowisko w COWI Polska, w którym znajduje się akustyka, realizuje analizy akustyczne dla projektów dróg, lotnisk, linii kolejowych, inwestycji w terenach zurbanizowanych jak i również zajmuje się akustyką wnętrz.
Projekty z zakresu oddziaływania inwestycji na środowisko, planowania urbanistycznego i akustyki wnętrz realizowane są głównie w Skandynawii i Afryce we współpracy z kolegami z Danii, Szwecji i Norwegii i Wielkiej Brytanii.
Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych, systematyczne szkolenia, dostęp do najnowszych technologii, bieżąca współpraca ze specjalistami COWI z Danii, Szwecji, Norwegii i Wielkiej Brytanii zapewniają interesującą pracę i możliwości rozwoju.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować samodzielnie lub pod kierownictwem starszych specjalistów, we współpracy z zespołami projektowymi COWI w zakresie modelowania, obliczeń oraz raportowania w zakresie oddziaływania inwestycji drogowych, kolejowych i przemysłowych na środowisko oraz akustyki pomieszczeń. Obowiązki obejmują prace projektowe, obliczenia, eksport wyników w postaci tabel i rysunków oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie wibroakustyki
  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość programów: SoundPlan, Odeon, SketchUp
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD i/lub Microstation, QGis, Revit będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość na krótkie zagraniczne wyjazdy służbowe
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych zadań
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Doświadczenie w zakresie pomiarów akustycznych
COWI oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi (SoundPlan; Odeon Combined)
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w środowisku wielokulturowym, zwłaszcza w krajach skandynawskich
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, lekcje języka angielskiego, świeże owoce, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych np. udział w zawodach
  • Kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.