kandydatów

Etat Spedytor Międzynarodowy

Firma: Ray Trans Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5554206, z dnia 2021-09-09

Ray Trans Sp. z o.o.

Ray Trans, to nowoczesna firma z sektora TSL. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym, całopojazdowymi zestawami do 24t oraz transportem drobnicowym pojazdami o DMC do 3,5t w zabudowie.

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących zleceń transportowych i poszukiwanie nowych
  • prowadzenie aut do 3,5T lub standard 13,6
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami firmy
  • monitorowanie procesu realizacji zleceń
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych
  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu

Wymagania

  • minimum pół roku doświadczenia w spedycji międzynarodowej lub krajowej
  • znajomość specyfiki branży transportowej
  • znajomość regulacji prawnych obowiązujących w transporcie i spedycji
  • umiejętność korzystania z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnych
  • praktyczna znajomość rynku przewoźników i zleceniodawców
  • dobra organizacja czasu pracy i planowanie
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • autorski program wdrożeniowy i szkoleniowy
  • przejrzysty system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • bardzo duże możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym wymiarze czasu pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-09-2021
Wyświetleń: 202