kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac (Kadrowa / Kadrowy)

Firma: As-Pres miejsce pracy: Wrocław

AS-PRES

Firma księgowa o ugruntowanej pozycji na rynku oferująca usługi księgowe na zasadach Outsourcingu dla przedsiębiorstw.

Specjalista ds. Kadr i Płac (Kadrowa / Kadrowy)
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z dobrą znajomością zagadnień kadrowych, której zadaniem będzie samodzielne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i pracowitej, która chce podnosić swoje kwalifikacje  i zdobywać nowe doświadczenia.

Wymagana jest umiejętność poruszania się w przepisach oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Do bieżących obowiązków także będzie należeć :
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, list płac, naliczane podatków od wynagrodzeń
  • Zakładanie, kompletowanie, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji osobowej pracowników
  • Analizowanie dokumentacji osobowej i na jej podstawie ustalenie braków w dokumentacji
  • Prowadzenie ewidencji i sporządzenie skierowań na wstępne, okresowe, kontrolne badania lekarskie i BHP
  • Nadzór nad całokształtem spraw kadrowych
  • Monitorowanie zmian prawa pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość prawa podatkowego, ZUS oraz prawa pracy
  • Obsługa komputera w szczególności programów kadrowo-płacowych i ZUS
  • Umiejętność sporządzania, obliczania, analizowania umów o prace, zleceń i o dzieło
  • Bardzo preferowana znajomość programu kadrowego R2Płatnik
Oferujemy:
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się Firmie