kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: PRAXIS BIURO RACHUNKOWE miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5533403, z dnia 2021-09-06

PRAXIS BIURO RACHUNKOWE

Biuro rachunkowe w centrum Wrocławia zatrudni pracownika na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
  • analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • rozliczanie faktur importu i eksportu w tym różnic kursowych
  • wstępne przygotowywanie deklaracji i kalkulacji podatkowych w tym VAT UE
  • przygotowywanie sprawozdań dla GUS i NBP
  • współpraca z organami podatkowymi

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku księgowej (preferowane biuro rachunkowe)
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, aktualnych przepisów podatkowych oraz przepisów obrotu międzynarodowego (unijnego)
  • praktyczna umiejętność obsługi programu księgowego – preferowana Symfonia
  • dobra znajomość MS Office
  • komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, samodzielność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia z zakresu podatków, kadr i płac

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-09-2021
Wyświetleń: 222