kandydatów

Etat Księgowa do biura rachunkowego

Firma: Biuro Rachunkowe we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5468003, z dnia 2021-08-27

Biuro Rachunkowe we Wrocławiu

Nasze biuro rachunkowe  prowadzi ksiegowość dla firm z branzy usługowej i handlowej . Klentami naszego biurą firmy o stabilnej pozycji na rynku .

Księgowa do biura rachunkowego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji księgowych zgodnie z ustawa o rachunkowości
  • Zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Prowadzenie ewidencji rozrachunków;
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów;
  • Prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji;
  • Księgowanie operacji gospodarczych;
  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US, GUS;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby spółki
  • Współpraca z działami z firmami w zakresie księgowości;
  • Wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości
  • Prowadzenie rozrachunków

Wymagania

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w księgowości,
  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu typu Office,
  • Znajomość programów Comarch ERP Optima, Insert Rewizor GT
  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy,
  • odpowiedzialność, systematyczność oraz przestrzeganie terminów.

Oferujemy

  • Zapewniamy pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji poprzez dostęp do szkoleń i materiałów szkoleniowych .

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-08-2021
Wyświetleń: 207