kandydatów

Etat Rekruter / Koordynator

Firma: Benzinger Polska Spółka z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5456072, z dnia 2021-08-25

Transport Międzynarodowy

Rekruter / Koordynator

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Firma transportowa z Wrocławia zatrudni od zaraz, na umowę o pracę, rekrutera/koordynatora do spraw kierowców samochodów ciężarowych w ruchu międzynarodowym.

Zadania:

  • poszukiwanie kierowców kat. C+E na rynku polskim a także wśród zagranicznych agencji pracy (z Ukrainy, Białorusi),
  • tworzenie i publikowanie ofert pracy,
  • tworzenie baz danych,
  • monitorowanie rynku pracy.

Po zrekrutowaniu zespołu do głównych zadań należeć będzie opieka i wsparcie kierowców, motywowanie i rozwiązywanie ich bieżących problemów, dbanie o komunikację z pracownikami, organizacja szkoleń, koordynowanie ich zjazdów i wyjazdów z/w trasy.

Wymagania

  • znajomość branży transportowej, czasu pracy kierowców,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego konieczna,
  • wiedza na temat legalizacji pracy obcokrajowców w Polsce,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w branży transportowej.

Oferujemy

  • praca na pełny etat,
  • dobre wynagrodzenie,
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole.