kandydatów

Etat Travel Designer - Projektant egzotycznych podróży

Firma: DreamGo Sp z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5452823, z dnia 2021-08-25

W DreamGo projektujemy luksusowe podróże w najdalsze zakątki świata. Z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy indywidualne wyjazdy spełniając podróżnicze marzenia naszych Klientów. Dzięki wspaniałemu zespołowi i znakomitej atmosferze, w naszym butikowym biurze tworzymy coś niezwykłego, zarażamy innych miłością do podróży, a każdy organizowany przez nas wyjazd jest jedyny w swoim rodzaju. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli też tak uważasz, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz pracować w najciekawszej branży na tej planecie skontaktuj się z nami. Dołącz do pasjonatów podróży i stań się jednym z nas.

Travel Designer - Projektant egzotycznych podróży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Kogo szukamy?

Osoby samodzielnej, ambitnej, otwartej na wyzwania, posiadającej doświadczenie w pracy w biurze podróży. Cechują Cię wysokie umiejętności interpersonalne, praca z Wordem i Excelem to dla Ciebie przyjemność i jesteś skutecznym sprzedawcą? Zgłoś się do nas jak najszybciej i stań się jednym z najlepszych projektantów luksusowych podróży!

Jakie zadania przed Tobą?

  • projektowanie ciekawych ofert egzotycznych podróży dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta
  • profesjonalna obsługa Klienta w zakresie doradztwa, sprzedaży i obsługi egzotycznych wyjazdów
  • obsługa Klienta w trakcie trwania wyjazdu i dbanie o to, by jego wyjazd spełniał wszystkie kryteria wymarzonej podróży
  • współpraca z kontrahentami z całego świata w języku angielskim
  • dbanie o atrakcyjność, aktualność i konkurencyjność ofert turystycznych oraz jak najwyższą jakość usług
  • uczestniczenie w targach turystycznych
  • poszerzanie oferty biura
  • tworzenie artykułów podróżniczych oraz treści na stronę www
  • pomoc w bieżących sprawach biurowych

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w biurze podróży oraz w organizacji egzotycznych podroży szytych na miarę
  • masz doświadczenie w pracy z systemem rezerwacyjnym MerlinX
  • interesujesz się turystyką, fascynuje Cię egzotyka oraz zgłębianie wiedzy na temat kierunków, hoteli, atrakcji
  • masz doświadczenie w obsłudze wymagającego Klienta
  • jesteś skutecznym sprzedawcą
  • cechuje Cię samodzielność w wykonywaniu zadań
  • pewnie czujesz się w rozmowie telefonicznej, łatwo nawiązujesz kontakt i potrafisz zarażać swoim entuzjazmem rozmówcę
  • potrafisz pracować pod presją czasu, stres Cię nie blokuje, tylko motywuje!
  • sprawnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie)
  • praca z programami Word i Excel to dla Ciebie przyjemność, a nie udręka
  • myślisz analitycznie i nie mylisz się w liczbach
  • kreatywnie i skrupulatnie rozwiązujesz powierzone Ci zadania
  • potrafisz zaplanować dzień pracy i wyznaczać priorytety
  • z łatwością tworzysz autorskie teksty / artykuły
  • szybko się uczysz, nie poddajesz się i tak jak my uznajesz, że nie ma rzeczy niemożliwych

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmie
  • przytulne biuro w samym centrum Wrocławia z możliwością pracy zdalnej
  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • inspirującą i przyjazną atmosferę w pracy
  • projekty, w których możesz się wykazać
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-08-2021
Wyświetleń: 338