kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Zarządu

Firma: Shark Investment Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5441270, z dnia 2021-08-23

Shark Investment Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą inwestycyjną wspierającą swoim działaniem nowoczesny biznes. Wspieramy finansowo i merytorycznie obiecujące start-upy i współpracujemy z dojrzałymi firmami z dynamicznie rozwijających się branż. Inwestujemy i obracamy nieruchomościami. Doradzamy w procesach sprzedaży lub nabycia nieruchomości zarówno lokalowych jak i gruntowych. Współpracujemy z deweloperami, biurami nieruchomości i inwestorami.

Asystent / Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa bieżących działań biura
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji, dokumentów i korespondencji
  • ewidencja poczty przychodzącej/ wychodzącej oraz wysyłka poczty
  • nadzór nad kompletnością dokumentów i podpisów w procesach biznesowych prowadzonych przez Spółkę
  • współpraca z biurem rachunkowym w tym pozyskiwanie i opisywanie faktur oraz innych dokumentów księgowych
  • pilnowanie zgodności i aktualności dokumentów i umów
  • sporządzanie dokumentów i prezentacji firmowych na bazie przyjętych wzorów
  • obsługa spotkań biznesowych
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, zaopatrzenie biura w niezbędne materiały i sprzęty
  • współpraca z kontrahentami zagranicznymi - prowadzenie rozmów, tworzenie dokumentów i prowadzenie korespondencji w języku angielskim
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu
  • organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • współpraca z organami administracyjnymi
  • wykonywanie bieżących czynności zleconych przez Zarząd

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność
  • umiejętność ustalania priorytetów i działania pod presją czasu
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • umiejętność współpracy, nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • czynne prawo jazdy kategorii B, mile widziany własny samochód
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • przyjazne usposobienie

Oferujemy

  • pracę w kameralnym gronie w przestronnym i komfortowym biurze w centrum miasta
  • niezbędny sprzęt, min., służbowy komputer, telefon
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • nieograniczony zapas pysznej kawy, herbaty i wody mineralnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętność

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2021
Wyświetleń: 211